W&G Brinkhorst heeft twee locaties in Nederland, welke gezamenlijk zorgen voor een landelijke dekking. U kunt de volgende globale verdeling aanhouden, W&G Brinkhorst Ede draagt zorg voor de noordelijke helft en W&G Brinkhorst Best voor de zuidelijke helft. Ons verkoopteam stelt zich graag aan u voor. Heeft u een vraag aan ons, wij horen het graag.

 

W&G Brinkhorst heeft twee locaties in Nederland, welke gezamenlijk zorgen voor een landelijke dekking. U kunt de volgende globale verdeling aanhouden, W&G Brinkhorst Ede draagt zorg voor de noordelijke helft en W&G Brinkhorst Best voor de zuidelijke helft. Ons verkoopteam stelt zich graag aan u voor. Heeft u een vraag aan ons, wij horen het graag.

 

W&G Brinkhorst Ede                                                                                                               

Pieter van den Bosch
Accountmanager Horeca
Midden Nederland
e-mail: pieter@wgbrinkhorst.nl
mobiel: 06-12177277 
                                
"Mijn passie voor wild&gevogelte is al vroeg begonnen"
 
 
 
Petri van den Bosch
Accountmanager Horeca
Midden en noord Nederland
e-mail: petri@wgbrinkhorst.nl
mobiel: 06-13357994
                               
"Zo vader, zo zoon"
 
 
 
Theo Aalbers
Accountmanager Zorg
Midden en noord Nederland
e-mail: theo@wgbrinkhorst.nl
mobiel: 06-30394192
 
"Kip het meest verrassende stukje vlees"                               
 
 
 

W&G Brinkhorst Best 

Maurice van Eden
Accountmanager 
Zuid-west Nederland
e-mail: maurice@wgbrinkhorst.nl
mobiel: 06-47145583
 
"Passion for food"
 
 
 
Tim van Kessel 
Accountmanager Horeca
Zuid-oost Nederland
e-mail: tim@wgbrinkhorst.nl
mobiel: 06-16373136
 
"There are no mistakes only opportunities"
 
 
 
Edwin van Boxtel
Accountmanager Zorg
Zuid-oost Nederland
e-mail: edwin@wgbrinkhorst.nl
mobiel: 06-19677715
 
"Als het echt lekker moet zijn"