Ons team

Tim van Kessel

"There are no mistakes only opportunities"

Tim van Kessel

Accountmanager Horeca tim@wgbrinkhorst.nl Zuid-oost Nederland 06 163 731 36

Maurice van Eden

"Passion for food"

Maurice van Eden

Accountmanager maurice@wgbrinkhorst.nl Zuid-west Nederland 06 471 455 83

Coen Budding

"Ambacht en vakmanschap gaan hand in hand."

Coen Budding

Account manager Horeca coen@wgbrinkhorst.nl Midden Nederland 06 832 143 50

Theo Aalbers

"Kip het meest verrassende stukje vlees"

Theo Aalbers

Accountmanager Zorg theo@wgbrinkhorst.nl Midden en noord Nederland 06 303 941 92

Pieter van den Bosch

"Mijn passie voor wild&gevogelte is al vroeg begonnen"

Pieter van den Bosch

Accountmanager Horeca pieter@wgbrinkhorst.nl Midden Nederland 06 121 772 77

Petri van den Bosch

"Zo vader, zo zoon"

Petri van den Bosch

Accountmanager Horeca petri@wgbrinkhorst.nl Midden en noord Nederland 06 133 579 94